Izklaide jaunā limenī

Mēs augam un pilnveidojamies kopā ar Jums, un tagad piedāvājam klubus, kur satiekas azarts un sapņi, izklaide un sportiskas emocijas, veiksme un zināšanas.

Mūsu ceļš

Kopš 1994 gada mēs augam un pilnveidojamies kopā ar Jums, un tagad piedāvājam klubus, kur satiekas azarts un sapņi, izklaide un sportiskas emocijas, veiksme un zināšanas.

Pēc telpu rekonstrukcijas, bonusu sistēmas ieviešanas, jaunāko iekārtu uzstādīšanas, servisa kvalitātes pieslīpēšanas šīs zāles iegūst jaunu vārdu –spēļu klubi “Dimants”.

Izklaide un bārs, biljards un kokteiļi, azartspēļu automāti mūsu klientiem ir pieejami no 08:00 līdz 24:00, 7 dienas nedēļā. Bezmaksas Wi-Fi, garda kafija, plaša TV programmu izvēle, gaumīga mūzika, draudzīga atmosfēra un serviss- labs iemesls lai arī Jūs atrastu “Dimantu” un ikdienas  maršrutā nokļūtu savā “Dimanta” atradnē.

2019. gada rudenī apvienojās “Dimants” un “Aladins” spēļu zāles, lai kopā uzturētu šos izklaides un azarta klubus. Pieredzes sinerģija ļauj veidot izcilāko klientu lojalitātes programmu un kopēji resursi ļauj ātrāk piemērot spēļu aprīkojumu strauji mainīgajiem apstākļiem un klientu prasībām.

Mēs tiecamies uz kvalitāti un energoefektivitāti.

Mūsu energopārvaldības politika sertificēta atbilstoši ISO 50001:2018 standartam „Energopārvaldības sistēmas. Prasības un lietošanas norādījumi”.
Energopārvaldības sistēmas mērķis - apzināt SIA „DLV” kopējo enerģijas patēriņu un katra procesa patēriņu, vienlaikus identificējot pasākumus, kurus īstenojot var samazināt patērēto enerģiju.
Uzraksti savus ierosinājumus vai pamanītos trūkumus enerģijas efektīvā izmantošanā elektroniski energo@dlv.lv

Mūsu ražošanas procesi sertificēti atbilstoši ISO 9001: 2015 , kas apstiprina šō procesu vadības kvalitāti.

2015 en   thumb 5001

Parunāsim

Mēs esam gatavi un gaidam, lai apspriestu jūsu jautājumus.
500 rakstzīmes atlikušas