Draudzīga atmosfēra

Izklaide un bārs, biljards un kokteiļi, azartspēļu automāti mūsu klientiem ir pieejami 24 h diennaktī 7 dienas nedēļā.

Sort by:     

Rīga, E.Birznieka-Upīša 5/7

Centrālās stacijas burzmas virpulī atrodas miera osta – spēļu klubs “Dimants”. Plašs sporta bārs ar lielajiem TV ekrāniem un programmu daudzveidību, ērta atpūtas un bāra galdiņu zona, kurā netraucēti var skatīt sporta pārraides vai baudīt plašo bāra piedāvājumu. Spēļu automāti nokomplektēti un izvietoti pēc jaunākajām prasībām, lai nodrošinātu pēc iespējas labāko servisu klientiem. Drošība un konfidencialitāte raksturo šo atpūtas vietu.

Continue Reading

Daugavpils, Smilšu 92b

Tirdzniecības centra ēkā izvietots klubs “Dimants” ar lielisku spēļu automātu komplektu, profesionālu personālu un sporta bāru. Aktuālie sporta notikumi uz TV ekrāniem tieši pie ērtajiem galdiem. Uzvaras svinēšanai bārā klasiski dzērieni no pazīstamiem zīmoliem un kokteiļi. Tirdzniecības centra visi servisi pieejami turpat blakus. Spēļu automātu zālē lieliskas emocijas- jauni automāti, programmas un Bonusu sistēma, Laimīgās stundas un Golden Town Jack Pot.

Continue Reading

Daugavpils, Viestura 10

Lielākajā atpūtas un izklaides kompleksā “Irish Dublin Pub” organiski un gaumīgi izvietojusies spēļu zāle “Dimants”. Kvalitatīvs un daudzveidīgas spēļu automātu klāsts, vienīgā reģionā elektroniskā rulete ar 6 spēles vietām. Drošība un konfidencialitāte raksturo šo atpūtas vietu. Totalizatora likmju pieņemšanas kase un ideāls Sporta bārs – šāds savienojums ir emociju katalizators. Tā ir iespēja likt likmes un saņemt laimestu bez reģistrēšanās, bez pārskaitījuma un komisijām. Blakus esošajā īru kroga bārā ir 40 viskija un 30 alus šķirnes. Virtuves piedāvājums aktuāls visas 24 stundas. Biljarda zālē pūls, snūkers un krievu biljards.

Continue Reading

Jelgava, Pērnavas 4d

Blakus elegantajam īru krogam “Irish Dublin Pub” izvietojies spēļu klubs “Dimants”, kurā pasaules vadošo azartspēļu ražotāju automāti izvietoti angļu koloniālā stila interjerā. Blakus bārs ar izcilu viskija un alus piedāvājumu un uzkodām 24/7 režīmā. Lielākais TV skaits uz telpas kvadrātmetru pilsētā. Totalizatora likmju pieņemšanas kase dod iespēju likt likmes un saņemt laimestu bez reģistrēšanās, bez pārskaitījuma un komisijām.

Continue Reading

Rīga, Kreimeņu 4

Vecmīlgrāvī pēc pamatīgas rekonstrukcijas durvis vēris spēļu klubs “Dimants” . Plašs sporta bārs ar lielajiem TV ekrāniem un programmu daudzveidību, ērta atpūtas un bāra galdiņu zona, kurā netraucēti var skatīt sporta pārraides vai baudīt plašo bāra piedāvājumu. Spēļu automātu zonā arī lieliskas emocijas- jauni automāti, programmas un Bonusu sistēma, Laimīgās stundas un Monster Jack Pot.

Continue Reading

Rīga, Dammes 46

Pašā Imantas rajona viducī pie tramvaja līnijas galapunkta izvietota maza bet omulīga spēļu zāle. Šeit personāls un klienti zina viens otru pēc vārdiem, tāpēc savstarpējā sapratne un omulīgā atmosfēra šeit ir likums. Klasisks bāra un spēļu piedāvājums.

Continue Reading

Rīga, A.Saharova 5a

Uz A.Saharova ielas Rīgā, tāpat kā uz Strip Lasvegasā atrodas visi nozīmīgākie izklaides industrijas zīmoli – arī spēļu klubs “Dimants”. Šeit ir plašs bārs ar klasisku zīmolu sortimentu un cienījamu kokteiļu karti. Arī spēļu automātu kokteilis atspoguļo azarta un izklaides industrijas jaunākās tendences pasaulē. Sporta bārs ar TV kanālu programmu un DLVbet.lv likmju terminālis ir sporta līdzjutēju tikšanās vieta.

Continue Reading

Rīga, Kleistu 9

 Tirdzniecības centra ēkas klusajā pusē izvietots klubs “Dimants” ar diskrētu autostāvvietu un ieeju, lielisku spēļu automātu komplektu, profesionālu personālu un plašu sporta bāru. Aktuālie sporta notikumi uz TV ekrāniem tieši pie ērtajiem galdiem. Lielie TV ekrāni ļauj sporta fanam izbaudīt visu emociju gammu, to vēl spilgtāku padara iespēja likt likmes uz savu sporta favorītu uzvarām DLVbet.lv sporta likmju terminālī. Uzvaras svinēšanai bārā klasiski dzērieni no pazīstamiem zīmoliem un kokteiļi. Tirdzniecības centra visi servisi pieejami turpat blakus.

Continue Reading

Rīga, Parādes 5b

 Lielākais sporta bārs Daugavgrīvā un visā Bolderājas rajonā. Ērta longe zona ar galdiņiem un TV ekrāniem. Izmeklēts azartspēļu automātu klāsts no pasaules vadošajiem ražotājiem. Dzērienu asortiments barā un personāla prasmes garantē kvalitatīvu un azartisku atpūtu un lielisku noskaņojumu. DLVbet.lv sporta likmju terminālis ir kā starta poga sporta fana emociju salūtam. Populāra tikšanās vieta.

Continue Reading

Rīga, Deglava 112

 Spēļu klubs iekārtots ēkas divos stāvos – pirmajā stāvā plaša spēļu automātu zāle ar ērtu bāru, otrajā stāvā biljarda zāle ar pūla un krievu biljarda galdiem. Otrajā stāvā iekārtota arī ērta “longe” zona un ļoti plašu sporta notikumu vērošanas iespēju TV . Izmeklēts azartspēļu automātu klāsts no pasaules vadošajiem ražotājiem. Dzērienu sortiments barā un personāla prasmes nodrošina kvalitatīvu un azartisku atpūtu. DLVbet.lv sporta likmju terminālis un uzlikta likme padarīs sporta vērošanu daudz emocionālāku. Populāra tikšanās vieta. Tirdzniecības centra visi servisi pieejami turpat blakus.

Continue Reading

Rīga, Valdeķu 56

 Tirdzniecības centra ēkā, pašā dzīvīgākajā Ziepniekkalna rajonā izvietots klubs “Dimants” ar plašu spēļu automātu komplektu, profesionālu personālu un sporta bāru. Šis klubs ir iecienīta tikšanās vieta. Tirdzniecības centra visi servisi pieejami turpat blakus.

Continue Reading

Rīga, Čaka 72

 Romantiskajā rajonā ar ieeju no Matīsa ielas iekārtots klubs “Dimants”, kurā izvietota gan biljarda zāle ar pūla un krievu biljarda galdiem, gan sporta bārs un azartspēļu zāle ar bagātīgu azartspēļu automātu klāstu un populārākajām programmām. Tradicionāla spēļu akciju pazinēju un meistaru tikšanās vieta.

Continue Reading

Rīga, Dzirciema 42

 Tirdzniecības centra ēkā izvietots klubs “Dimants” ar lielisku spēļu automātu komplektu, profesionālu personālu un sporta bāru. Aktuālie sporta notikumi uz TV ekrāniem tieši pie ērtajiem galdiem. Biljarda (8 pēdu pūla) galds ļauj uzspēlēt un izbaudīt uzvarētāja emocijas un līksmi. Uzvaras svinēšanai bārā klasiski dzērieni no pazīstamiem zīmoliem un kokteiļi. Tirdzniecības centra visi servisi pieejami turpat blakus.

Continue Reading

Rīga, Lidoņu 27

 Kā dimantu slīpēšana palielina to vērtību un atklāj jaunā veidolā, tā izcils interjers veido zāli jaunā kvalitātē. Izcila spēļu automātu dažādība, ērta atpūtas zona ar galdiņiem, populāru dzērienu un kokteiļu izlase.

Continue Reading

Ventspils, Lidotāju 26

Pārventas iedzīvotājiem vērusies iespēja baudīt lieliskus bāra pakalpojumus sportiskā interjerā. Kokteiļiem labākās cenas pilsētā. Lielajā TV tiek translētas aktuālākās sporta pārraides. Spēļu automātu izlase atbilsts visaugstākajiem standartiem, ko papildina Bonus kartes akcijas un speciālie piedāvājumi, kam Kurzemē nav līdzīgu. Automašīnas novietošana neradīs grūtības. Autovadītājiem bezalkoholiskais alus, šampanietis un kokteiļi.

Continue Reading

Rīga, Dzirnavu 31

Rīgas klusajā centrā neliela un diskrēta iekārtota “Dimanta Z” spēļu zāle. Šeit pie kafijas tases var pārspriest dzīves aktualitātes vai pēc saspringtas darba dienas atveldzēt dvēseli ar kādu klasisku kokteili un stabilizēt adrenalīna līmeni pie augstākiem līmeņiem izbaudot spēli uz populārākajiem spēļu automātiem.

Continue Reading

Raiņa 112a Jūrmala

Labākais sporta bārs Kauguros ar izcilu interjeru. Ērta lounge zona ar galdiņiem un TV ekrāniem. Izmeklēts azartspēļu automātu klāsts no pasaules vadošajiem ražotājiem . Dzērienu sortiments barā un personāla prasmes garantē kvalitatīvu un azartisku atpūtu un lielisku noskaņojumu. Populāra tikšanās vieta.

Continue Reading

Ventspils, Lielais prospekts 34

Pašā Ventspils viducī centrālās transporta maģistrāles malā izvietota maza bet omulīga spēļu zāle. Šeit personāls un klienti zina viens otru pēc vārdiem, tāpēc savstarpējā sapratne un omulīgā atmosfēra šeit ir likums. Klasisks bāra un spēļu piedāvājums.

Continue Reading

Rīga, Maskavas 250

Ķengaraga visdzīvīgākajā vietā – tirdziņā izvietota lietišķa un praktiski iekārtota spēļu zāle ar rajonā vispieprasītākajiem spēļu aparātiem un bāru ar populāriem dzērieniem par demokrātiskām cenām. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt.

Continue Reading

Rīga, Maskavas 264

Rīdzinieki šo ēku kompleksu Ķengaraga centrālā vietā pazīst kā “Sčecina”, tur izvietota lietišķa un praktiski iekārtota spēļu zāle ar rajonā vispieprasītākajiem spēļu aparātiem un bāru ar populāriem dzērieniem par demokrātiskām cenām. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt.

Continue Reading

Rīga, Spīķeru 5

Rīgas Centrāltirgus un tā vienmēr dzīvīgais Nakts tirgus ir šīs spēļu zāles emocionālā stīga .Šeit izvietota lietišķa un praktiski iekārtota spēļu zāle ar vispieprasītākajiem spēļu aparātiem un bāru ar populāriem dzērieniem par demokrātiskām cenām. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt.

Continue Reading

Salaspils, Rīgas 1

Salaspils tirdzniecības un sabiedriskās dzīves centrā izvietota lietišķa un praktiski iekārtota spēļu zāle ar rajonā vispieprasītākajiem spēļu aparātiem un bāru ar populāriem dzērieniem par demokrātiskām cenām.

Continue Reading

Rīga, Brīvības 96

Lielākajā atpūtas un izklaides kompleksā Rīgā “Dimanta Bingo” organiski un gaumīgi izvietojusies spēļu zāle “Dimants”. Kvalitatīvs un daudzveidīgas spēļu automātu klāsts. Īpašu auru nodrošina blakus izvietotā bingo zāle. Virtuves piedāvājums patīkami pārsteigs ar klasiski servētiem ēdieniem. Bāra plašais sortiments un īpaši gatavotie kokteiļi ir aktuāli visas 24 stundas.

Continue Reading

Mastu 1, Rīga

Rīgas ostā darbi neapstājas ne mirkli un šajā darbīgajā rajonā omulīga vieta, kur atvilkt elpu dienas skrējienam, spēļu zāle ar ērtu bāra zonu. Šeit piedāvājumā populārākie dzērieni un spēļu zāle ar vispieprasītākajiem spēļu aparātiem. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt.

Continue Reading

Lielā ezera iela 4 , Alūksne

Alūksnes pilsētas centrālajā daļā izvietota maza bet omulīga spēļu zāle. Šeit personāls un klienti zina viens otru pēc vārdiem, tāpēc savstarpējā sapratne un omulīgā atmosfēra šeit ir likums. Klasisks bāra un spēļu piedāvājums.

Continue Reading

Cēsu iela 12, Valmiera

Valmieras pilsētas centrālajā, netālu no autoostas daļā izvietota maza bet omulīga spēļu zāle. Šeit personāls un klienti zina viens otru pēc vārdiem, tāpēc savstarpējā sapratne un omulīgā atmosfēra šeit ir likums. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt. Klasisks bāra un spēļu piedāvājums.  

Continue Reading

L.Paegles iela 5, Sigulda

Gleznainās Siguldas centrālajā daļā izvietota spēļu zālē un sporta bārs. Pēc rekonstrukcijas klubs kļuvis plašāks un ērtāks, pārdomātais dizains rosina sportiskas un patīkamas atmiņas par sporta vēsturi. Šeit piedāvājumā populārākie dzērieni un spēļu zāle ar vispieprasītākajiem spēļu aparātiem. Zāles personāls lieliski izprot klientu vajadzības un pratīs tās apmierināt.

Continue Reading

Parunāsim.

Mēs esam gatavi un gaidam, lai apspriestu jūsu jautājumus.
500 rakstzīmes atlikušas